NORDIC ACTIVE

Sportovní agentura byla založena roku 2010. Zpočátku jsme pořádali víkendové kurzy NW, zaměřené pro širokou veřejnost. Díky vřelým ohlasům a zájmu o další pokračovací kurzy, jsme se brzy rozhodli kurzy rozšířit a blíže specifikovat na různé výkonnosti a kategorie jako jsou: NORDIC WALKING, IN-LINE, WORKOUT, ENERGY fitness apod.


 

Nejsme klasická sportovní agentura pořádající sportovní akce po celém světě, naší doménou je specializace na oblast Jizerských hor a Krkonoš s přilehlou německou i polskou stranou. Potenciál nejkrásnějších českých hor se snažíme využít naplno při všech sportovních víkendech, ukážeme vám turisticky vyhlášená místa i místa méně komerční, kde se rázem stanete součástí krásné horské přírody.

V této oblasti disponujeme i vlastním ubytovacím zařízením v podobě rodinného penzionu Jahoda, kde máme vytvořené zázemí spojené s kvalitním pohodlným ubytováním s možností využití wellness a masáží.


 

Naším cílem je využití dlouholetých sportovních zkušeností především v oblasti fitness, k přípravě originálních, progresivních, účelných a hlavně zábavných tréninků. Ať už jste začínající nebo profesionální sportovec, vždy se budeme snažit připravit trénink, který Vás nepřestane nikdy bavit. K těmto účelům nám slouží moderní pomůcky pro funkční trénink (TRX, Gun-ex, lana, Kettlebell apod.), pomůcky méně časté, o to více zábavné (koloběžky, trampolíny, skiky apod.) a o dokonalost našich tréninků se stará pravá horská příroda, která je tou nejlepší tělocvičnou.

 

Zakladatelé:

Bc. Milan Jahoda

Zakladatel / trenér

info@sportovni-vikendy.cz

+420 608 180 285

Vzdělání: Jihočeská univerzita PF, obor tělovýchova a sport

Instruktorské licence: Funkční trénink, Kulturistika a fitness, Instruktor lyžování a snowboardingu, Fotbalová trenérská licence B, Nordic Walking, In-line bruslení & Skike, Cykloturistika, Vodní turistika, Plavčík – záchranář B

 

 

 

Mgr. Jana Jahodová

Zakladatelka / trenérka

info@sportovni-vikendy.cz

+ 420 608 180 285

Vzdělání: Jihočeská univerzita PF, učitelství pro 2. stupeň TV/Z

Instruktorské licence: Kulturistika a fitness, Zdravotní tělesná výchova, Instruktor lyžování, Vodní turistika, In-line bruslení & Skike, Plavčík – záchranář B, Cykloturistika, Nordic Walking