Začni, bav se, sportuj, žij !!!

Tento víkend jogy a nordic walkingu je vedený v nižší intenzitě a je především pro všechny kteří by rádi něco pro své zdraví a kondici. Víkend je určen pro začátečníky a mírně pokročilým, vše je vedeno od základů a po pokročilejší techniky. Zárověn se podíváte na krásná okolní místa kde se můžete nechat okouzlovat horskou přírodou.

Joga a Nordic Walking

Důležité informace pro začátečníky

Tréninky v nížší intezitě

Kladen důraz hlavně na techniku

Motivační skupinový efekt

Prostředí horské přírody

Sport spojený s relaxací

Obsah Joga víkendu

4x Powerjoga

2x Nordic Walking – lekce i výlety

1x Balance swing

1h. sauny

možnost sauny a masáží

2x Plná penze

Základní INORMACE

Cena: 2360,-

Počet osob: 10 – 14

Termíny: nabídka 2016 na novém e-shopu

Záhájení : pátek 14:00

Ukončení: neděle 13:00


 

Powerjóga vychází z cvičení klasické Hatha jógy, jen je o něco dynamičtější a v některých polohách i silovější.

V průběhu víkendu vás instruktor provede od začátečnických lekcí a prvních krůčků plynule až do mírně pokročilejších technik. Cvičit budete, pokud možno, co nejvíce venku na čerstvém vzduchu, což váš prožitek z cvičení ještě umocní. Mimo cvičení vás také čekají meditační a relaxační technik.

Dále se seznámíte s nordic walkingem (severskou chůzí), při lekcích se podíváte i na zajímavá místav v okolí. Ovládnutí powerjogy a nordic walkingu vám vytvoří komplexní a velice účinný systém rozvoje vašeho zdraví a kondice.

Kromě skvělých zážitků, čisté hlavy a posíleného těla si odvezete domů soubor cvičení, které budete moci praktikovat a cvičit kdykoli a kdekoli vás napadne.

Součástí víkendu je i cvičení Balance Swing, velice zábavné cvičení na balančích trampolínkách a relaxační a wellnes procedury jakou jsou masáže a saunování.

 


Kurz powerjogy a nordic walkingu

Víkend vhodný začínajícím a rekreačním sportovcům. Pokud byste rádi udělali něco se svojí kondicí a nevíte si rady jakým sportem začít nebo jaké cviky provádět, je tento typ víkendu určený právě Vám. Představíme vám sporty a cvičení, které je základní, jednoduché a hlavně efektivní. Dosáhnout vysněných cílů vám pomůže i motivační pojetě tohoto víkendu.


 

 

Ubytování a strava

Ubytování je zajištěnov v penzionu Jahoda, který se nachází v Kořenově na pomezí Jizerských hor a Krkonoš. Připraveny jsou plně vybavené apartmány s 2 – 4 lúžkovými pokoji.

V ceně je zahrnuta plná penze (servírovaná snídaně, oběd a večeře).

Více na stránkách penzionu – www.penzion-jahoda.cz