Fitness & Wellnes pobyt pro ženy se odehrává na pomezí Jizerských hor a Krkonoš v Kořenově necelé 3 km od Harrachova.
Zázemí a příjemné ubytování nám poskytne rodinný penzion Jahoda, který je opravdu velice pěkně zařízen a nabídne vám plnohodnotný odpočinek ve chvílích volna.

Aktivní víkend pro ženy

– víkend plný pohybu

- aerobní i posilovací lekce

- sauna a masáže

- nové motivující sportovní směry

- sjezd na koloběžkách

- víkend, který dobije baterky

Víkend obsahuje

Ubytování na 2 noci
3x Nordic Walking
1x Jumping
1x Body form (tvarování postavy)
2x Funkční kruhový trénink
1x TRX cvičení
1h sauna

Základaní informace

Cena: 2350,-Kč

Strava: možnost polopenze (+ 400 Kč)

Zahájení/Ukončení: čt 14:00 – ne 14:00

Termíny:

14. - 17. červenec 2016
28. - 31. červenec 2016
25. - 28. srpen 2016


Sporty, na které se můžete těšit:

Body form – skupinové cvičení převážně s váhou vlastního těla. Je vhodné jak pro začínající, tak i pokročilé sportovce. Při pravidelném cvičení stačí pouze 30 min. několikrát do týdne a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Nejúčinnější způsob jak tvarovat svojí postavu.

Kruhový tréninkkruhový intervalový trénink složený z funkčních cvičení a posilování převážně se svojí váhou za pomoci moderních pomůcek jako je TRX, Gun-ex, Kettlebell, Bosu, Trampolínky a mnohé další. Intervalová změna rytmu, zátěže a cviků dokáže nastartovat metabolismus se spalovacím efektem dlouhým až 24 hod. po ukončení cvičení.

Jumping – cvičení na malých trampolínkách, které vás naplní energií. Když mají děti nefalšovanou radost, skáčou, tak se chvilku pojďme vžít do jejich kůže :). Aerobní aktivita, která dokáže posílit velice důležity hluboký stabilizační systém, držící postavu ve vzpřímené poloze.

Nordic walking – dvě hole, které vám možná změní život. Tento fenomén se netěší celosvětové oblibě jen tak náhodou, dokonce i v řadách profesionálních sportovců. Pravidelný rytmus posílí vaše srdíčko a ustálí krevní tlak. Díky zapojení více jak 90% svalů má několikanásobně větší spalovací účinek než např. běhání.

Koloběžky – příjemný 7 km dlouhý sjezd horskou vesničkou.


 

Pro koho je víkend určen:

Pro všechny, kdo rádi sportují, poznávají nová místa, sporty i přátele. Pokud byste měli obavy, že některý ze sportu neovládáte, nemusíte se ničeho bát. Naši instruktoři jsou tu od toho, aby vás všechno od základů dokonale naučili.

Každý si může volit limity a zátěže, které jsou adekvátní jeho fyzické kondici. Jde nám přeci jen spíš o to strávit víkend v pohybu, spálit nějaké to kilčo, ale hlavně Vás nasměrovat tím správným směrem na cestě za dokonalou kondicí.


Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v penzionu Jahoda v Kořenově (cca 3 km od Harrachova). Moderní rodinný penzion vám nabídne skvělé zázemí včetně možnosti regenerace v sauně nebo při masážích.

Součástí penzionu je i stylová hospůdka, kde si můžete objednat pravou „krkonošskou pizzu“ připravenou přímo na ohni v kamenné peci. Na prostorné zahradě si můžete zahrát badminton nebo s intruktorem vyzkoušet lukostřelbu.


 

Co si vzít s sebou

  • sportovní oblečení na ven i do tělocvičny
  • sportovní obuv na ven i do tělocvičny
  • plavky

Program:

první den: 14:00 příjezd / Nordic Walking / Funkční trénink / večeře / volný program

druhý den: snídaně /Body form / oběd / Nordic Walking / Jumping / sauna – volno / večeře / volný program

třetí den: snídaně / Funkční trénink / oběd / TRX / sjezd na koloběžkách / volno – masáže, výlety, atd. / večeře / volný program

čtvrtý den: snídaně / Nordic Walking – výlet / oběd / individuální konzultace / 14:00 zakončení

 


 

Rezervace

Pobyt můžete rezervovat hned několika způsoby:

Telefonicky :  608 180 285  nebo  608 861 202

Přes E-SHOP:  www.nordicactive.cz     ZDE